Kategoria:
Sztuki wizualne
Grupa wiekowa:
dzieci
Kiedy:
Wtorek 18.15-19.15
cena:
150 zł/mc

Na zajęciach poznasz techniki należące do sztuki użytkowej. Skupimy się między innymi na: tworzeniu biżuterii różnymi metodami, projektowaniu, farbowaniu, szyciu ubrań, makramie, decoupage, kolażu, podstawach ceramiki, haftowaniu, tworzeniu ozdób do domu. 

Uczestnicy poznają różne metody wytwarzania przedmiotów, w taki sposób, aby przekonać się, że wystarczy mieć łatwo dostępne materiały oraz chęć, aby stworzyć coś fajnego i oryginalnego. W pracy staram się używać materiałów naturalnych (np. farbowanie roślinami) oraz ponownego użytku. Dzięki temu zajęcia dla uczestników stają się czymś nieznanym i inspirującym. 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content