Wolskie Centrum Kultury

Wolskie Centrum Kultury
tel.: 22 632-31-91, 22 632-31-96
kom.: 602 745 637
sekretariat@wck-wola.pl

GODZINY PRACY PLACÓWEK:

 

WCK, ul. Działdowska 6:
poniedziałek – piątek 9:00-20:00
sobota 12:00-17:00
Administracja i księgowość
poniedziałek – piątek 9:00-16:00
Kasa
poniedziałek – piątek 9:00-16:00 oraz w czasie płatnych wydarzeń
Klubokawiarnia Sąsiedzka i Ogród Społeczny
poniedziałek – piątek 9:00-20.00 (dyżur animatora 16:00-20:00)
sobota 12:00-17:00 (dyżur animatora 12:00-17:00).

Dom Społeczny, ul. Obozowa 85:
poniedziałek – piątek 12:00-20:00
Administracja pon-pt 8:00-16:00
tel. 22 836 22 15

Rodzinna Młynarska, ul. Młynarska 35a
poniedziałek – piątek 9:00 – 16:00
weekendy zgodnie z harmonogramem wydarzeń

Otwarta Kolonia, ul. Górczewska 15:
poniedziałek – piątek 12:00 – 19:00
W dniach 1 – 13 maja nieczynne w związku z przygotowaniami do nowej wystawy.

Współdzielnik, ul. Górczewska 124 (Wola Park)
środa-sobota 12:00-20:00 (oprócz dni w których centrum handlowe jest zamknięte)

Amfiteatr WCK, ul Elekcyjna 17:
w sezonie od czerwca do września zgodnie z harmonogramem wydarzeń

Dane do faktury:
Wolskie Centrum Kultury, ul. Obozowa 85, 01-425 Warszawa
NIP 527-27-43-841, REGON 362359692
bank PEKAO S.A.: 43 1240 2034 1111 0010 6451 8139
 

Zajęcia edukacji kulturalnej:
Sebastian Borkowski
s.borkowski@wck-wola.pl, tel.609 014 454
Małgorzata Olobry
m.olobry@wck-wola.pl, tel. 609 008 454

Promocja/kontakt z mediami:
Agata Hudomięt
a.hudomiet@wck-wola.pl, tel. 609 011 484
Dorota Szopowska
d.szopowska@wck-wola.pl, tel. 603 587 001

Wynajem przestrzeni:
tel. 22 632-31-91, 22 632-31-96
wynajem@wck-wola.pl

Impresariat:
Hania Sabat
h.sabat@wck-wola.pl, tel. 609 892 494

Organizacja urodzin:
urodziny@wck-wola.pl, tel. (22) 632-31-91

Sprzedaż biletów:
recepcja@wck-wola.pl, tel. (22) 632-31-91

Księgowość:
Marzena Kalbarczyk
m.kalbarczyk@wck-wola.pl, tel. (22) 632-31-91

Dział techniczny:
Zbigniew Staszczyk
z.staszczyk@wck-wola.pl, tel. 609 017 484

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
Iwona Jędrzejewska
iod@wck-wola.pl, tel. 609 018 434

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

Skip to content