Wolskie Centrum Kultury, ul.Działdowska 6

tel. (22) 632-31-91, (22) 632-31-96, email: sekretariat@wck-wola.pl

godziny pracy sekretariatu:
pn – pt 9:00 – 16:00

godziny otwarcia:

Poniedziałek-piątek 8:00 – 21:00
sobota 9:00 – 17:00
niedziela zgodnie z harmonogramem wydarzeń

 

W placówce przy Działdowskiej 6 mieścił się pierwotnie Dzielnicowy Dom Kultury Nauczyciela, a następnie Dom Kultury „Działdowska”. W Dzielnicowym Domu Kultury Nauczyciela organizowano m.in. Galerię „Młynek”, stałą Scenę Kabaretową, Wieczory na Działdowskiej czy Scenę Klubu „Piosenki z (Pre)Tekstem”. Organizowano również zajęcia teatralne, komputerowe czy warsztaty gitarowe.

Dom Kultury Działdowska kontynuował i rozwijał działalność DDKN. Oferta artystyczna wzbogacona została o wernisaże w nowo powstałej galerii fotografii „korytage”, a także o wydarzenia z cyklu „Czwartkowe wieczory na Działdowskiej”, Scena DK „Działdowska”, Spotkania na Działdowskiej, czy „wieczorki filmowe”. Kontynuowano Przegląd Swobodnych Inicjatyw – konkurs w kategoriach: film, plastyka, literatura, fotografia. Rozszerzono ofertę zajęć o zajęcia wokalne kabaretowe, plastyczne, taneczne. Postały dwie grupy filmowe,  Fotograficzna Grupa Twórcza, Pracownia Fotografii Cyfrowej oraz Pracownia Fotografii Tradycyjnej w ciemni.

Obecnie również swoją ofertę programową adresujemy do odbiorców w różnym wieku, o różnych potrzebach i zainteresowaniach kulturalnych. Staramy się stwarzać komfortowe warunki dla rozwoju aktywności kulturalnej, artystycznej i edukacyjno-wychowawczej. Przez nasze zajęcia chcemy integrować mieszkańców Woli i tworzyć sąsiedzkie więzi.

Grupa wiekowa
seniorzy
dzieci
młodzież
dorośli
Kategoria
Teatr
Muzyka
Warsztaty
Wykład/Spotkanie
Film
Inne
Sąsiedzkie
Dla najmłodszych
Sztuki wizualne
Taniec
spotkanie
Muzyczno ruchowe
Plastyka
Rękodzieło artystyczne
Wokalne
Zajęcia naukowe
Zajęcia ruchowe
Miejsce
Współdzielnik
Rodzinna Młynarska
Męska Szopa
Centrum Edukacji Historycznej
Otwarta Pracownia Malarska
Amfiteatr
Działdowska 6
Dom Społeczny Obozowa 85
OK
Archiwum

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content