Wolskie Centrum Kultury, ul.Działdowska 6

tel. (22) 632-31-91, (22) 632-31-96, email: sekretariat@wck-wola.pl

godziny pracy sekretariatu:
pn – pt 9:00 – 16:00

godziny otwarcia:

Poniedziałek-piątek 8:00 – 21:00
sobota 9:00 – 17:00
niedziela zgodnie z harmonogramem wydarzeń

 

W placówce przy Działdowskiej 6 mieścił się pierwotnie Dzielnicowy Dom Kultury Nauczyciela, a następnie Dom Kultury „Działdowska”. W Dzielnicowym Domu Kultury Nauczyciela organizowano m.in. Galerię „Młynek”, stałą Scenę Kabaretową, Wieczory na Działdowskiej czy Scenę Klubu „Piosenki z (Pre)Tekstem”. Organizowano również zajęcia teatralne, komputerowe czy warsztaty gitarowe.

Dom Kultury Działdowska kontynuował i rozwijał działalność DDKN. Oferta artystyczna wzbogacona została o wernisaże w nowo powstałej galerii fotografii „korytage”, a także o wydarzenia z cyklu „Czwartkowe wieczory na Działdowskiej”, Scena DK „Działdowska”, Spotkania na Działdowskiej, czy „wieczorki filmowe”. Kontynuowano Przegląd Swobodnych Inicjatyw – konkurs w kategoriach: film, plastyka, literatura, fotografia. Rozszerzono ofertę zajęć o zajęcia wokalne kabaretowe, plastyczne, taneczne. Postały dwie grupy filmowe,  Fotograficzna Grupa Twórcza, Pracownia Fotografii Cyfrowej oraz Pracownia Fotografii Tradycyjnej w ciemni.

Obecnie również swoją ofertę programową adresujemy do odbiorców w różnym wieku, o różnych potrzebach i zainteresowaniach kulturalnych. Staramy się stwarzać komfortowe warunki dla rozwoju aktywności kulturalnej, artystycznej i edukacyjno-wychowawczej. Przez nasze zajęcia chcemy integrować mieszkańców Woli i tworzyć sąsiedzkie więzi.

Grupa wiekowa
seniorzy
dzieci
młodzież
dorośli
Kategoria
Teatr
Muzyka
Warsztaty
Wykład/Spotkanie
Film
Inne
Sąsiedzkie
Dla najmłodszych
Sztuki wizualne
Taniec
spotkanie
Muzyczno ruchowe
Plastyka
Zajęcia ruchowe
Miejsce
Współdzielnik
Wolska Mozaika
Centrum Edukacji Historycznej
Otwarta Pracownia Malarska
Amfiteatr
Działdowska 6
Dom Społeczny Obozowa 85
OK
Archiwum

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content