Kategoria:
Inne
Grupa wiekowa:
dzieci
Kiedy:
Poniedziałek, 16:20-17:20
cena:
178 zł/miesiąc

Zapraszamy na zajęcia: School Boost – zajęcia, dzięki którym dziecko będzie uczyło się sprawniej.

Czy zdarza Ci się zauważać, że dziecko ma trudności przy nauce, zwłaszcza jeśli chodzi o zapamiętywanie nowych słówek, informacji z geografii, historii czy też liczeniu? A może obserwujesz, że córka lub syn łatwo się rozprasza i traci koncentrację, co utrudnia efektywną naukę?

Nie martw się – mamy pomysł jak to poprawić.

Nasz nowatorski program zajęć nie tylko pomoże dziecku pokonać trudności w przyswajaniu materiału, liczeniu, ale też zwiększy jego koncentrację oraz rozwinie zdolności logicznego myślenia, które staną się kluczem do fascynującej i efektywnej nauki.

Tak jak jedni ćwiczą na siłowni swoje mięśnie z czasem osiągając imponujące efekty, tak my do pracy angażujemy umysł. Efekty, choć niewidoczne gołym okiem, jak pięknie wyrzeźbione mięśnie, mogą zaskoczyć jeszcze bardziej niż one J My zamiast hantli wykorzystujemy arytmetykę mentalną oraz ćwiczenia Brain Fitness.

Co sprawia, że nasze zajęcia są wyjątkowe?

1. Szybsze Przyswajanie Wiedzy: Dzięki stosowanym ćwiczeniom z zakresu Brain Fitness pracujemy nad zrównoważonym rozwojem obydwu półkul mózgowych. Odpowiednio rozwinięty mózg jest drogą do przyszłego sukcesu dzieci, co przekłada się na lepsze wyniki w nauce. To idealna pomoc w radzeniu sobie z językami obcymi i przedmiotami ścisłymi.

2. Zwiększenie Koncentracji: Nasz program skupia się także na wzmacnianiu koncentracji, co wpływa pozytywnie nie tylko na efektywność nauki, ale też na ogólną zdolność skupienia podczas codziennych aktywności.

3. Przyjemność w Nauce: Ciekawie dobrane ćwiczenia to klucz do efektywnej nauki! Nasze zajęcia są tak zaprojektowane, aby dzieci miały radość z nauki, jednocześnie rozwijając kluczowe umiejętności umysłowe.

Jaki jest klucz do sukcesu?

Jest nim systematyczność w ćwiczeniu arytmetyki mentalnej. Oprócz cotygodniowych zajęć, dziecko ma możliwość ćwiczenia codziennie na naszej platformie edukacyjnej. Aby zwiększyć swoje umiejętności potrzeba średnio 8-12 miesięcy. Pierwsze efekty widoczne są już po ok. 3 miesiącach. Dodatkowo rodzic będzie otrzymywał co miesiąc informacje o postępach dziecka.

Dołączcie do nas, aby razem z nami odkryć potencjał umysłowy dziecka! Pomóżcie mu nie tylko osiągać sukcesy w nauce, ale także czerpać radość z odkrywania własnych zdolności intelektualnych.

Jakie efekty najczęściej zauważają rodzice?

· nauka w szkole przychodzi dziecku łatwiej, dzięki czemu nie denerwuje się ono i nie zniechęca do uczenia się,
· większa samodzielność przy odrabianiu lekcji oraz krótszy czas ich odrabiania,
· dzieci są bardziej skoncentrowane i uważne na lekcjach.

Zapraszamy! Nasza innowacyjna grupa WCK będzie miała tylko 10 osób!

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content