WOLA PARK, 1 piętro, obok kawiarni Grycan

ŚRODA – SOBOTA 12:00 – 20:00

Kontakt: 

www.facebook.com/wspoldzielnik
www.instagram.com/wspoldzielnik/

 

Współdzielnik ROZKWITA!

Współdzielnik to wyjątkowe Miejsce Aktywności Lokalnej w Warszawie, gdzie bez pieniędzy możemy wymieniać się rzeczami i dokonywać za darmo drobnych napraw oraz brać udział w warsztatach zero waste.

– Współdzielnik to unikalne miejsce, zlokalizowane w jednym z największych centrów handlowych w Warszawie. Tutaj zamiast pieniędzy walutą jest wzajemność. We Współdzielniku nie tylko możemy wymieniać się rzeczami, ale również wziąć udział w zajęciach edukacyjnych, dokonać drobnych napraw, a także stworzyć coś samemu z wydawałoby się już niepotrzebnych rzeczy. Teraz to miejsce będzie naprawdę piękne i poprawimy jego użyteczność. Dzięki temu zwiększymy liczbę działań edukacyjnych i warsztatowych – mówi Krzysztof Mikołajewski Dyrektor Wolskiego Centrum Kultury.

– Współdzielnik to miejsce, którego celem jest aktywizacja lokalnej społeczności wokół tematów recyklingu, ekologii i klimatu. Są to wartości bliskie Ingka Centres dlatego bardzo nas cieszy, że znalazł swój dom na terenie Wola Parku. Od dwóch lat Współdzielnik stale doskonali swoją działalność i zmienia się, aby coraz lepiej odpowiadać na potrzeby skupionej wokół niego społeczności.

Współdzielnik po remoncie jest jeszcze bardziej przyjazny i sąsiedzki, wyraźnie wyróżniający się spośród komercyjnej oferty Centrum Handlowego. Jest w nim więcej miejsca na rozmowy o klimacie, kulturalne spotkania i na edukację. Powstaną warunki na nawiązywanie wzajemnych relacji i wspólne z mieszkańcami przedsięwzięcia. Współdzielnik to jedyne w Warszawie Miejsce Aktywności Lokalnej, które zajmuję się w takiej skali recyklingiem, ekologią i klimatem i jednym z pierwszych takich w Polsce.

– Razem z całym zespołem MAL-u Współdzielnik jesteśmy podekscytowani i cieszymy się zarówno wizją remontu, jak i tego, co nastąpi po nim. Odświeżenie przestrzeni, ale i wizerunku Współdzielnika oraz w pewnym stopniu zasad jego funkcjonowania, to dla nas nowe możliwości, nowe pomysły i nowe aktywności, które zaproponujemy naszej społeczności i będziemy wspólnie z tą społecznością realizowali. Dzięki temu jeszcze bardziej zintegrujemy się lokalnie wokół działań dla klimatu i na rzecz ekologii, a w rezultacie – będziemy działać jeszcze intensywniej i efektywniej. Do tego w piękniejszej scenerii – rzecz jasna w duchu less waste – mówi koordynatorka Współdzielnika z Wolskiego Centrum Kultury, Izabela Starszewska.

Projekt Współdzielnik powstał z inicjatywy Wolskiego Centrum Kultury i jest prowadzony we współpracy z Centrum Handlowym Wola Park w Warszawie od 2021 r.


 

Grupa wiekowa
seniorzy
dzieci
młodzież
dorośli
Kategoria
Teatr
Muzyka
Warsztaty
Wykład/Spotkanie
Film
Inne
Sąsiedzkie
Dla najmłodszych
Sztuki wizualne
Taniec
Miejsce
Współdzielnik
Wolska Mozaika
Działdowska 6
Dom Społeczny Obozowa 85
OK
Archiwum

Angielski we współdzielniku

Grupa wiekowa
seniorzy
dzieci
młodzież
dorośli
Kategoria
Teatr
Muzyka
Warsztaty
Inne
Sąsiedzkie
Sztuki wizualne
Taniec
Muzyczno ruchowe
Plastyka
Zajęcia ruchowe
Miejsce
Współdzielnik
Wolska Mozaika
Centrum Edukacji Historycznej
Otwarta Pracownia Malarska
Działdowska 6
Dom Społeczny Obozowa 85
Dzień tygodnia
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
OK
Archiwum

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content