Jeśli jesteś profesjonalistą i pasjonatem w swojej dziedzinie, prowadzisz nietuzinkowe zajęcia grupowe, indywidualne lub warsztatowe – zachęcamy do złożenia oferty

Wolskie Centrum Kultury ogłasza otwarty nabór na prowadzenie zajęć artystycznych, edukacyjnych, ruchowych i ogólnorozwojowych w sezonie 2022/2023.

Głównym celem Konkursu jest zbudowanie ciekawej propozycji, która będzie odpowiedzią na zapotrzebowanie kulturalno-edukacyjne społeczności Woli oraz naszych sąsiadów w każdym wieku: dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów.

Instruktorzy i animatorzy będą mieli do dyspozycji dostosowane i wyposażone pracownie plastyczne, muzyczne, taneczne, teatralne, fotograficzne oraz sale konferencyjno-szkoleniowe i widowiskowe.

Oferty wraz z pełną dokumentacją należy przesłać mailem w formie skanu na adres:
konkurs@wck-wola.pl

Termin nadsyłania zgłoszeń: do czwartku 30 czerwca 2022 r.Rozstrzygnięcie Konkursu: do piątku 15 lipca 2022 r.

Szczegółowe informacje wraz z warunkami udziału znajdują się w Regulaminie Konkursu.

Informacji o naborze udziela Sebastian Borkowski:
s.borkowski@wck-wola.pl, tel. 609 014 454

Informujemy, że związku z decyzją Dyrektora WCK o przedłużeniu terminu składania ofert oraz rozstrzygnięcia Konkursu, został zmieniony Regulamin w punktach: III ust. 3 oraz IV ust. 2.

Dokumenty do pobrania:

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content