Ogłaszamy otwarty konkurs na prowadzenie zajęć artystycznych, kulturalnych i edukacyjnych w sezonie 2019/2020.

W Wolskim Centrum Kultury wzrastały i edukowały się kolejne pokolenia Warszawiaków! Od ponad 80 lat realizujemy zadania z obszaru edukacji kulturowej – stoi za nami tradycja, wieloletnie budowanie zespołowości i profesjonalne Prowadzące i Prowadzący.

Nasza oferta jest skierowania do uczestniczek/ów w każdym wieku: dzieci, młodzieży, aktywnych zawodowo dorosłych oraz dla seniorów.

Prowadzące/y zajęcia instruktorki/rzy i animatorki/rzy będą mieli do dyspozycji dostosowanei wyposażone pracownie sztuk wizualnych, muzyczne, krawiecką, taneczne, ruchowe, fotograficzne, a także salę konferencyjno-szkoleniową, przestrzeń wystawienniczą oraz salę widowiskową.

W sezonie 2019/2020 chcemy położyć szczególny nacisk na: 

  • warsztaty sensoryczne
  • warsztaty ruchowe dla dzieci (grupy wiekowej 0 – 6 lat), dorosłych i seniorów
  • warsztaty muzyczne (fortepian, gitara, perkusja, skrzypce, wiolonczela, flet) i wokalne
  • warsztaty kulinarne i ekologiczne (zero waste)
  • warsztaty krawieckie, warsztaty recyklingowe i ekologiczne
  • warsztaty teatralne
  • nowe media, design, fotografię mobilną
  • zajęcia eksperymentalno-naukowe, bloging/vloging.

Szukamy również wykwalifikowanych instruktorek/ów do prowadzenia zajęć w trybie weekendowym w ramach otwartych pracowni wizualnych i muzycznych.

Kontakt i szczegóły: Jadwiga Wilman, j.wilman@wck-wola.pl

Zgłoszenia należy składać do 31 maja. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 14 czerwca.

 

 

PLIKI DO POBRANIA

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język