OTWARTY KONKURS NA PROWADZENIE ZAJĘĆ W WOLSKIM CENTRUM KULTURY

Masz pasję i wiedzę, którymi chcesz się podzielić? Lubisz uczyć i inspirować innych? A może masz pomysł na niepowtarzalne warsztaty lub zajęcia grupowe?
Jeśli tak, to czekamy na Ciebie!

Wolskie Centrum Kultury zaprasza do zgłoszenia swojej oferty na sezon 2024/2025.
Szukamy instruktorów i animatorów z różnych dziedzin sztuki, edukacji, ruchu i rozwoju osobistego.
Chcemy stworzyć bogatą i zróżnicowaną ofertę dla mieszkańców Woli i sąsiadów w każdym wieku: dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów.

Oferujemy Ci profesjonalnie wyposażone przestrzenie do pracy: pracownie plastyczne, muzyczne, taneczne, teatralne, fotograficzne oraz sale konferencyjno-szkoleniowe i widowiskowe.
Nie zwlekaj i dołącz zespołu WCK!

Oferty wraz z pełną dokumentacją należy przesłać mailem w formie skanu na adres:
konkurs@wck-wola.pl

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 3 czerwca 2024 r.
Rozstrzygnięcie Konkursu: do 24 czerwca 2024 r.

Szczegółowe informacje wraz z warunkami udziału znajdują się w Regulaminie Konkursu. Informacji o naborze udziela Małgorzata Olobry: m.olobry@wck-wola.pl, tel. 609 008 454

DO POBRANIA:
REGULAMIN KONKURSU
FORMULARZ OFERTOWY
WZÓR UMOWY

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content