Zbiórka używanych rowerów dla Otwartego Warsztatu Rowerowego.
Otwarty Warsztat Rowerowy to wyjątkowe miejsce na mapie Woli prowadzone przez Stowarzyszenie Mierz Wysoko. Co wyróżnia je na tle innych serwisów rowerowych?
  • nieodpłatnie udostępniają swój warsztat mieszkańcom(kom), którzy chcą naprawić rower.
  • co środę organizują darmowe warsztaty, podczas których uczą mieszkańców(ki), w jaki sposób wykonać podstawowy serwis roweru.
  • organizują akcję „Rower za dobro” – przekazują rowery dzieciakom, które angażują się w wolontariat na rzecz lokalnej społeczności
  • przekazują rowery rodzinom uchodźczym
Swoją działalność opierają na recyklingu rowerowym. Zbierają używane rowery od mieszkańców, naprawiają je i wystawiają na sprzedaż (żeby utrzymać warsztat) lub przekazują osobom potrzebującym.
Chcemy wesprzeć działalność Otwartego Warsztatu Rowerowego, dlatego organizujemy dla nich zbiórkę używanych rowerów.
Jeśli macie u siebie stary rower, z którym nie wiecie co zrobić, to przynieście go do nas.
Zbiórkę rozpoczynamy Otwartym Piknikiem Rowerowym –> bit.ly/3oNkIGD
Zbiórka trwa od 16 do 23 października.
Rowery można zostawić w naszej siedzibie na ul. Działdowskiej 6 lub na ul. Obozowej 85 (w godzinach otwarcia obu placówek). Zebrane rowery przekażemy do Otwartego Warsztatu Rowerowego, a oni zamienią je w dobro.
Więcej informacji o Otwartym Warsztacie Rowerowym znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/OtwartyWarsztatRowerowy

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

Skip to content