Kategoria:
Tkactwo
Grupa wiekowa:
seniorzy, dorośli
Kiedy:
Poniedziałek 10:30 – 14:30 / Czwartek 14:00 – 16:00
cena:
50 zł/mc

Tkanie jest łatwe! Zabierz ze sobą cierpliwość i dobry humor, a my nauczymy Cię zakładania osnowy, splotów i wiązania supełków!

Nasza pracownia tętni życiem. Sztalugi, ramy, kolorowe włóczki w koszach inspirują do twórczego działania. Nasza grupa uczestniczy w wielu wystawach i konkursach. Najważniejszym corocznym wydarzeniem jest udział w Biennale Tkaniny Unikatowej w Bydgoszczy, na którym nasze tkaczki zdobywają nagrody i wyróżnienia. Co roku organizujemy letnie plenery tkackie, gdzie przez kilka godzin dziennie, w miłej atmosferze tkamy nasze gobeliny wśród soczystej zieleni.

Masz cierpliwość i artystyczna smykałkę? Przyłącz się do naszego grona!

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

Skip to content