Kategoria:
Muzyka
Grupa wiekowa:
dzieci, młodzież, dorośli
Prowadzi:
Kiedy:
poniedziałek, wtorek, piątek 13:00-20:30
cena:
320zł/ mc

Ukulele to instrument muzyczny z grupy instrumentów strunowych szarpanych pochodzący z Hawajów. W najpopularniejszej formie podobny jest do niewielkiej gitary z tym, że posiada 4 struny.
Gra się na nim palcami, rzadziej z użyciem piórka (kostki). Najczęściej wykorzystywany jako instrument akompaniujący, ale używany również do gry solowej. Ukulele jest idealnym instrumentem jeśli chcemy pograć w dowolnym miejscu. Możemy je zabrać na spacer, do parku czy spakować w plecak i ruszyć na wycieczkę. Na zajęciach będziemy grać na ukulele w rozmiarze “soprano”. Jest to najmniejszy, najpopularniejszy rozmiar tego instrumentu. Dla dzieci powyżej 6 r.ż. i dorosłych.

Zajęcia grupowe (grupy 2-5 osobowe) i indywidualne

W cenie:
✓ 4 lekcje w miesiącu
✓ podręcznik z ćwiczeniami
✓ dostęp do instrumentów na zajęciach
✓ dostęp do internetowej platformy edukacyjnej
✓ opracowania, nuty, tabulatury
✓ drobne usługi lutnicze
✓ pomoc w wyborze instrumentu

Zajęcia prowadzi szkoła gry Gitara jest Fajna! 

POBIERZ PLAN ZAJĘĆ

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content