Kategoria:
Muzyka
Grupa wiekowa:
dzieci, młodzież, dorośli
Prowadzi:
Kiedy:
poniedziałek, wtorek, piątek 13:00-20:30
cena:
320zł/ mc

Gitara klasyczna to jeden z najpopularniejszych instrumentów strunowych szarpanych, przeznaczona do grania muzyki klasycznej, lecz chętnie wykorzystywana do wykonywania muzyki rozrywkowej.
Gitara klasyczna będzie też świetnym wyborem dla osób, które chcą grać piękne balladowe utwory przy ognisku, a także nauczyć się popularnych hitów.
Na zajęciach będziemy grać palacami lub piórkiem (kostką).
Na zajęciach wykorzystamy gitary klasyczne o rozmiarze 3/4, dodatkowo wyposażone w specjalne struny, które są ustawione bardzo nisko nad progami. Dzięki temu gra się na nich bardzo “miękko”. Dla dzieci powyżej 6 r.ż. i dorosłych.

Zajęcia grupowe (grupy 2-5 osobowe) i indywidualne

W cenie:
✓ 4 lekcje w miesiącu
✓ podręcznik z ćwiczeniami
✓ dostęp do instrumentów na zajęciach
✓ dostęp do internetowej platformy edukacyjnej
✓ opracowania, nuty, tabulatury
✓ drobne usługi lutnicze
✓ pomoc w wyborze instrumentu

Zajęcia prowadzi szkoła gry Gitara jest Fajna!

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content