Dla dzieci 7-12 lat
Kiedy:
  środy 18:30 – 19:30
Cena:  80zł/miesiąc
Prowadząca: Julia Wiśniewska
Zapisz się

 

Jeśli Wasze dziecko zamalowuje każdą pustą kartkę, w domu wszystko ubrudzone jest farbami i nie daje się wyciągnąć z galerii sztuki to znak, że warto zapisać je na zajęcia plastyczne online.

Celem zajęć jest pogłębienie ogólnej wrażliwości plastycznej oraz wyrabianie poczucia estetyki. Przyjazna i twórczo stymulująca atmosfera sprzyjać będzie rozbudzaniu świadomości plastycznej, wyrabianiu swobody tworzenia oraz pogłębianiu zainteresowania sztuką. 

Podczas zajęć namawiamy do twórczej swobody, eksperymentów oraz doceniania inspirujących błędów i efektownych przypadków.

Julia Wiśniewska – od 2015 roku związana z Muzeum Narodowym w Warszawie, gdzie prowadzi dla dzieci zajęcia muzealne z elementami warsztatów plastycznych. Zajmuje się filmem krótkometrażowym, malarstwem oraz tkaniną artystyczną. 

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

Skip to content