Wolskie Centrum Kultury zaprasza dzieci i młodzież ze szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie recytatorskim Warszawska Syrenka. Konkurs prowadzony jest metodą wielostopniowych eliminacji. Pierwszy etap odbędzie się w Wolskiej Mozaice przy ul. Wolskiej 46/48 w dniach 25 i 26.03.2024.

Skład jury zostanie podany do 3.03.2024. Godziny przesłuchań zostaną ustalone i podane do wiadomości po 8.03.2024.

Dzieci mogą zgłaszać szkoły albo Rodzice. Aby zgłosić uczestnika należy przesłać kartę uczestnika karta uczestnika na adres warszawska.syrenka@wck-wola.pl do 8.03.2024. Należy również zapoznać się z regulaminem regulamin konkursu.

Koordynatorem pierwszego etapu konkursu z ramienia WCK jest Sandra Zaleska. Wszelkie informacje można uzyskać pisząc na adres warszawska.syrenka@wck-wola.pl, s.zaleska@wck-wola.pl lub w godzinach 8:00 – 16:00 pod numerem telefonu 609 890 454.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

pliki do pobrania

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content