Kategoria:
Grupa wiekowa:
seniorzy
Kiedy:
19.06 poniedziałek, 18:00
cena:
wstęp wolny


Tytuł wystawy to fragment wiersza „Wielka liczba” Wisławy Szymborskiej, a właśnie rok 2023 został ogłoszony rokiem poetki.
Im starsi jesteśmy tym dotkliwiej czujemy błyskawiczny upływ czasu i tym bardziej cenimy to co jeszcze przed nami, kochając to co za nami. Co chcemy jeszcze zdążyć opowiedzieć? Czy widzimy nasze cienie? Czy nasze tęsknoty są banalne? Czy mamy jeszcze marzenia? Światło i mrok – to są próby pokazania naszych emocji, bo sztuka nie może być letnia, musi budzić emocje nawet jeśli nie do końca jest udana. Artystki i artyści należą do Klubu Seniorek i Seniorów Nowoczesnych, z Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie oraz Wolskiego Centrum Kultury. Prowadzenie grupy: Ela Hołoweńko.

Wystawa potrwa do 03.07.2023 r.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content