Kategoria:
Grupa wiekowa:
dorośli
Kiedy:
03.12 sobota, 12:00
cena:
wstęp wolny


Rzadko zdajemy sobie z tego sprawę, ale ogrody działkowe to idealne miejsce do nasłuchiwania i obserwacji ptaków. Mnóstwo pożywienia na drzewach i krzewach owocowych, cisza, wiele miejsc, gdzie można się skryć. Dodatkowo zimą przylatuje do Polski kilka ciekawych gatunków ptaków m.in. gil, kwiczoł, jemiołuszka.
Po warsztatach o podwodnym życiu przyrody na Kole tym razem zapraszamy na spotkanie ornitolożką, Agnieszką Kuczyńska. Pani Agnieszka na co dzień pracuje w Ogrodzie Botanicznym UW przy Łazienkach. Będziemy obserwować ptaki między alejkami Rodzinnych Ogrodów Działkowych Koło 2.
Warto wziąć ze sobą lornetkę i termos z ciepłym piciem.

Zbiórka: Dom Społeczny przy Obozowej 85 (potem przejedziemy wspólnie dwa przystanki tramwajem na miejsce)
Wstęp wolny
Zapisy: ludzie@wck-wola.pl

Wydarzenie odbywa się w ramach Mikrowystawy#9 Niesamowita przyroda na Kole.
Sfinansowano ze środków m.st. Warszawy z Funduszu Edukacji Kulturalnej.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content