Kategoria:
Grupa wiekowa:
dorośli
Kiedy:
14.06 środa, 18:00
cena:
wstęp wolny, zapisy: ludzie@wck-wola.pl


Uwaga zmiana lokalizacji: o 18:00 spotykamy się w Wolskiej Mozaice na część wykładową, stamtąd wyruszymy na spacer. Warto zabrać ze sobą bilet na komunikację miejską i parasolkę. Mamy jeszcze wolne miejsca, wiec zachęcamy do przyjścia również niezapisanych.

Podczas warsztatów na Skwerze im. płk. Kuźmirskiego-Pacaka, zastanowimy się jaką rolę odgrywają zmysły w sposobie odbierania i opisywania tej specyficznej przestrzeni. Postaramy się wyjść poza dominujący w zachodniej kulturze zmysł wzroku i sprawdzić jak na nasze bycie na Skwerze wpływają także doświadczenia zapachowe, słuchowe i dotykowe. Na podstawie tego co wspólnie wypatrzymy, wywąchamy, usłyszymy i dotkniemy, zrekonstruujemy zmysłową mapę Skweru Rzeźby. Celem warsztatu jest refleksja nad udziałem zmysłów w codziennym doświadczeniu oraz sposobem wykorzystania informacji sensorycznych, w pracy z konkretnymi przestrzeniami. Spotkanie poprowadzi Bogna Kietlińska. Projekt finansuje m. st. Warszawa w ramach Funduszu Edukacji Kulturalnej.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content