Kategoria:
Kiedy:
12.04 piątek, 17:00
cena:
wstęp wolny, zapisy przez Strefę Zajęć

Zapraszamy na warsztaty otwarte z jednym z najsilniejszych szachistów w Polsce i na Świecie – arcymistrzem Mateuszem Bartlem! Podczas warsztatów Mateusz Bartel: – przedstawi swoją drogę do arcymistrzostwa; – zaprezentuje najciekawsze kombinacje; – przeprowadzi symultanę „na ślepo” z młodymi zawodnikami KS Szacholandia!

Mateusz Bartel jest jednym z najlepszych zawodników w Polsce (według rankingu FIDE nr 3 w Polsce) i na Świecie (rankingowo zajmuje 86 miejsce). Na koncie ma liczne sukcesy – wielokrotny Mistrz Polski, Europy, finalista Mistrzostw Świata, reprezentant Kadry Narodowej Polski, reprezentant Polski w Mistrzostwach i Pucharach Świata. W środowisku szachowym jest jednym z czołowych i najbardziej popularnych zawodników. Komentuje najważniejsze wydarzenia szachowe w Polsce i na Świecie.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content