Kategoria:
Grupa wiekowa:
Dorośli, Młodzież
Kiedy:
27.09 niedziela, 20:00
cena:
25 zł / 30 zł


Trupa Trupa to Grzegorz Kwiatkowski, Tomek Pawluczuk, Wojtek Juchniewicz i Rafał Wojczal.

W 2015 roku w brytyjskiej wytwórni Blue Tapes and X-Ray Records ukazał się album “Headache”. Rok później zremasterowana wersja “Headache” została wydana przez francuski label Ici d’ailleurs.

W 2017 roku w wyniku współpracy francuskich i angielskich wydawców ukazał się kolejny album “Jolly New Songs”. Płyta doczekała się japońskiej edycji wydanej przez Moorworks. W międzyczasie Trupa Trupa wystąpiła na wielu festiwalach muzycznych m.in. SXSW, Primavera Sound, Iceland Airwaves, Colours of Ostrava, Waves Vienna, Eurosonic i Liverpool Sound City.

W lutym 2019 roku nakładem wytwórni Sub Pop ukazał się singiel “Dream About”. Premiera nowego albumu „Of The Sun” odbyła się 13 września tego roku jako międzynarodowa kooperacja Glitterbeat Records (Europa), Lovitt Records (USA), Moorworks (Japonia) i Anteny Krzyku (Polska).

Zespół współpracuje z Paradigm Talent Agency na terenie Ameryki Północnej i Południowej, Azji i Australii oraz z agencją ATC Live na terenie Europy i jest obecnie w trasie koncertowej promującej najnowsze wydawnictwo (Stany Zjednoczone, Europa i Japonia).

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język