Kategoria:
Grupa wiekowa:
dorośli
Kiedy:
27.10 czwartek, 19:00
cena:
wstęp wolny


Trzy! Dwa! Jeden! Impro! Zapraszamy na pokaz młodej grupy teatru improwizacji – Teatr Jednej Chwili. Oni grają, a Ty decydujesz co zdarzy się w scenariuszu!

Teatr Jednej Chwili, to Teatr Komediowej Improwizacji Teatralnej: “Tworzymy show na poczekaniu – strzelamy żartami, jak asami z rękawa. Nie mamy scenariusza, ani reżysera. Wychodzimy na scenę przygotowani, ale inaczej niż aktorzy w teatrze. Razem z widzem odkrywamy scenę po scenie, słowo po słowie, aby wspólnie bawić się tym, co dzieje się podczas tej jednej chwili. O to w tym wszystkim chodzi.

Improwizacja to forma teatru na żywo gdzie fabuła, postaci i dialogi są tworzone w danej chwili przez aktorów. Całkowity brak scenariusza. A wszystko, co danego wieczoru powstanie, nigdy nie zostanie zagrane drugi raz.
Improwizacja to unikatowa forma sztuki. Każdy spektakl jest inny i zaskakujący. Każda stworzona historia jest żywa, spontaniczna i zabawna. A wszystko to na podstawie jednego słowa od publiczności”.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content