Kategoria:
Grupa wiekowa:
dorośli
Kiedy:
16.12 piątek, 16:00
cena:
Wydarzenie darmowe, zapisy uruchamiamy 9.12 na www.strefazajec.pl


Temat spotkania to miękkość i styl retro. Otaczając się muzyką z kaset sprzed kilkudziesięciu lat, będziemy szyć z tkanin, które wyszły z mody, i odkrywać ich twórczy potencjał. Pod okiem prowadzącej zaprojektujecie własnego stworka – materiałową postać, która może służyć jako przytulanka lub ozdoba. W stworzeniu projektów pomogą Wam stare, pięknie ilustrowane książki dla dzieci. Będzie również możliwość skorzystania z wykrojów przygotowanych przez prowadzącą. W zależności od chęci osób uczestniczących, projekty wykonamy na maszynach do szycia lub ręcznie. Aby wziąć udział w warsztacie nie trzeba mieć wcześniejszych doświadczeń z szyciem. Wydarzenie przeznaczone dla osób dorosłych powyżej 15 roku życia.

Wydarzenie poprowadzi Martyna Mytych, która w swoich pracach krawieckich inspiruje się ilustrowanymi książkami dla dzieci z okresu PRL oraz znajdowanymi przez siebie na śmietnikach starymi tkaninami. Zajmuje się rysunkiem oraz pisze ikony na ponad stuletnich deskach.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content