Kategoria:
Grupa wiekowa:
dorośli
Kiedy:
10.08 sobota, 11:00
cena:
zapisy: ludzie@wck-wola.pl


Zapraszamy na spacer dźwiękowy na Woli podczas którego wsłuchamy się w okolicę zajmowaną kiedyś przez Zakłady Radiowe im. Marcina Kasprzaka w Warszawie. Spacer poprowadzi Marcin Dymiter.

Marcin Dymiter porusza się w kręgu elektroniki, field recordingu i muzyki improwizowanej. Tworzy instalacje dźwiękowe, słuchowiska, muzykę do filmów, spektakli teatralnych, wystaw i przestrzeni publicznych. Jest autorem projektu Field Notes. Prowadzi warsztaty dźwiękowe oraz działania przybliżające ideę field recordingu. Gra w projektach: emiter, niski szum, ZEMITER, PICA PICA oraz innych, efemerycznych formacjach. Autor książek “Notatki z terenu” (2021), “Maszyny do ciszy” (2023). W 2022 roku książka “Notatki z terenu” była nominowana do Nagrody Literackiej Gdyni. Współpracuje z “Dwutygodnikiem” – internetowym magazynem o kulturze.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content