Kategoria:
Grupa wiekowa:
dorośli
Kiedy:
02.03 sobota, 12:00
cena:
wstęp wolny, zapisy: ludzie@wck-wola.pl lub sms +48 609 892 494


Celem warsztatów jest eksploracja Wolskiego Centrum Kultury poprzez pracę z ciałem i ruchem. Uczestnicy zostaną zaproszeni do twórczego wykorzystania przestrzeni i przekształcenia swoich obserwacji w improwizowane eksperymenty ruchowe. Warsztaty odbędą się w języku polskim (24 lutego) i polskim języku migowym (2 marca), poprowadzi je Agata Redlicka.

Agata Redlicka – Tancerka, performerka, filolożka. W swojej praktyce artystycznej skupiam się przede wszystkim na improwizacji solowej. Nieustannie zadaję sobie pytanie o to, czym jest eksperyment w pracy choreograficznej i gdzie kończy się taniec. Prowadzę warsztaty taneczno-ruchowe w języku polskim i w polskim języku migowym. Proponowane przeze mnie zadania mają na celu przede wszystkim rozwijanie świadomości ruchowej.

Podczas zajęć skupimy się na pogłębionej obserwacji przestrzeni, rozwijaniu wyobraźni i świadomości ciała. W swobodnej atmosferze poszukamy odpowiedzi na pytania:

  • W jaki sposób doświadczamy otaczających nas obiektów?
  • Czy możemy spojrzeć na przestrzeń inaczej niż na co dzień?
  • Jak architektura może nas zainspirować do ruchu

W warsztatach może wziąć udział każda osoba bez względu na doświadczenie taneczne. Prosimy o wzięcie obuwia na zmianę.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content