Kategoria:
Kiedy:
20.07 sobota, 13:00
cena:
Wstęp wolny, zapisy


Tym razem wychodzimy z murów Klubokawiarni Sąsiedzkiej, by po sąsiedzku spędzić czas na świeżym powietrzu, ciesząc się urokami Skweru Rzeźby na Woli. To doskonała okazja, by spędzić aktywnie czas z rodziną i jednocześnie poznać fascynującą historię miejscowych rzeźb w nietypowy sposób.

Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo zadań i wyzwań, które sprawią, że każde dziecko i rodzic będą mieli okazję wcielić się w rolę detektywa, odkrywając tajemnice i ciekawostki związane z rzeźbami na skwerze. Nasze wydarzenie wzbogaci obecność Hani Sabat, specjalistki w oprowadzaniu po tych rzeźbach. Dzięki jej wiedzy i pasji do sztuki, dowiecie się wielu interesujących faktów i anegdot związanych z każdą z rzeźb, co uczyni naszą zabawę jeszcze bardziej wyjątkową.

Podchody to idealna forma zabawy dla całej rodziny – gwarantujemy mnóstwo śmiechu, ruchu na świeżym powietrzu i niezapomniane wspomnienia. Dołączcie do nas i przeżyjcie wspólnie niezapomnianą przygodę!

Zapisy na wydarzenie prowadzone są poprzez link do formularza. https://forms.office.com/e/YBsJ6RpUMn

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content