Kategoria:
Grupa wiekowa:
dzieci
Kiedy:
18.03 sobota, 11:00
cena:
Bilety: 15 zł

Czy istnieje przepis na dobre osiedle? Co to znaczy, że coś jest społeczne? Czego potrzeba by ludziom dobrze się żyło? Sprawdzimy, w jaki sposób architektura wpływa na to jak żyjemy. Porozmawiamy o tym jak można urządzać przestrzeń do życia, a przede wszystkim stworzymy małe laboratorium pomysłów, gdzie każdy będzie mógł wcielić się w rolę projektanta i projektantki osiedla.

Warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 8-12 lat i ich opiekunów towarzyszą wystawie „W poszukiwaniu idei osiedla społecznego”, prowadzi je Katarzyna Witt – historyczka sztuki, edukatorka, animatorka kultury, twórczyni treści dla dzieci i młodzieży, autorka książek.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content