Kategoria:
Grupa wiekowa:
młodzież, dorośli
Kiedy:
02.04 wtorek, 14:00
cena:
wstęp wolny


Zapraszamy na indywidualne pokazy filmu wcieleniowego „Mój pierwszy dzień w pracy 360” w technologii VR. W trakcie seansu będzie można poczuć, jak może doświadczać rzeczywistości osoba w spektrum autyzmu. Film został wyprodukowany przez World of VR dla Fundacji Synapsis. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Fundacji. Pokazy odbędą się w komfortowej przestrzeni odpoczynku w Otwartej Kolonii przy ul. Górczewskiej 15. Film trwa około 4 minut. W trakcie wydarzenia będą dostępne materiały edukacyjne przygotowane przez Fundację Synapsis. Zachęcamy do przyniesienia ze sobą przedmiotów, które kojarzą się ze słowem „neuroróżnorodność”. W ramach wydarzenia, będziemy skanować wybrane przedmioty w technologii 3D. Na podstawie skanów powstanie wirtualna wystawa inspirowana neuroróżnorodnością. Na pokaz filmu można przyjść o dowolnej godzinie między 14:00, a 19:00.

Film będzie wyświetlany na goglach VR (wirtualnej rzeczywistości). W związku z ograniczoną liczbą gogli, na projekcję filmu czasem trzeba będzie poczekać. Czas oczekiwania nie powinien być dłuższy niż 15 minut. Wydarzenie odbywa się w ramach „Dni neuroróżnorodności” organizowanych w Wolskim Centrum Kultury, we współpracy z Fundacją Synapsis, z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content