Kategoria:
Miejsce:
Grupa wiekowa:
dorośli
Kiedy:
25.06 sobota, 16:00
cena:
Wstęp wolny


PARTYTURY SPOŁECZNE to cykl otwartych spotkań i koncertów, w ramach którego społeczności lokalne Woli gromadzące mieszkańców, pod kierunkiem zaproszonego artysty-lidera przygotują materiał muzyczny i zaprezentują go w formie koncertu lub formy audio-video.

Do udziału w projekcie zaprosiliśmy znakomite postaci polskiej sceny improwizowanej, a trzecim prowadzącym będzie mistrz basklarnetu i członek kultowego tria Bastarda – Michał Górczyński.

Ostatnie lata to dla Górczyńskiego okres nieustającej aktywności twórczej. Od 2012 roku współtworzy on wraz z Janem Emilem Młynarskim i Piotrem Zabrodzki trio Pole (obecnie – Polonka), inspirujące się muzyką ludową i mające na koncie dwa albumy. Od 2017 Górczyński działa także w ramach interpretującego muzykę dawną projektu Bastarda (z Pawłem Szamburskim i Tomaszem Pokrzywińskim).

Cykl prowadzi Laureatka Paszportów Polityki 2020 Ania Karpowicz.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

Skip to content