Kategoria:
Grupa wiekowa:
dorośli
Kiedy:
29.10 sobota, 16:00
cena:
wstęp wolny


WYDARZENIE ODWOŁANE

PARTYTURY SPOŁECZNE to cykl otwartych spotkań i koncertów, w ramach którego społeczności lokalne Woli, pod kierunkiem zaproszonego artysty-lidera przygotują materiał muzyczny i zaprezentują go w formie koncertu lub formy audio-video. Co dwa miesiące będzie można wziąć udział w nowej, nieprzewidywalnej i kreatywnej akcji muzycznej. W projekcie zaplanowane są dwa spotkania z artystą, podczas których będziecie wspólnie wykonywać “instrumenty” i układać partyturę, a następnie wspólny koncert finałowy, na który możesz zaprosić bliskich i przyjaciół. Do udziału w projekcie zaprosiliśmy znakomite postaci polskiej sceny improwizowanej, a trzecim prowadzącym będzie kompozytorka, wokalistka i improwizatorka Marta Grzywacz.

Marta Grzywacz jest wykładowczynią Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, członkinią kooperatywy Hashtag Ensemble, ma w dorobku znakomite płyty The Untuition Orchestra, a także solowe występy na festiwalu Sacrum Profanum w ramach akcji archi-solos. Marta Grzywacz ceni i interpretuje słowo, dla Partytur Społecznych przygotowała scenariusz muzyczno-słowno-performatywny.

Więcej o Artystce: http://hashtag-ensemble.org/marta-grzywacz/

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content