Kategoria:
Kiedy:
27.07 sobota, 10:00


Zapraszamy na warsztaty kuliarne z naszą sąsiadką Olgą! Rozpoczniemy od tworzenia pysznych, bezglutenowych potraw, które idealnie sprawdzą się na letni brunch. Pod czujnym okiem naszej sąsiadki Olgi, znanej z kulinarnej kreatywności i miłości do zdrowego odżywiania, nauczycie się przygotowywać dania, które zaskoczą Waszych bliskich.

Po godzinie 12:00 zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego kosztowania przygotowanych specjałów. To doskonała okazja, aby spróbować nowych smaków, wymienić się kulinarnymi doświadczeniami i spędzić czas w miłym towarzystwie.

Zapisy na warsztaty prowadzone są w recepcji Działdowska 6 lub poprzez e-mail: k.maniura@wck-wola.pl Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by rozpocząć lato w smakowity i zdrowy sposób!

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content