Kategoria:
Grupa wiekowa:
dzieci
Kiedy:
28.05 niedziela, 11:00
cena:
Bilety 15

Mało kto zna osiedle tak jak on – skrzydlaty mieszkaniec obserwuje osiedlowe życie zarówno z nieba, jak i z poziomu chodnika. Podczas warsztatów, osiedlowy ptaszek przedstawi nam osoby mieszkające na jednym osiedlu. Mieszkańców łączy wspólna przestrzeń, ale mają zupełnie różne potrzeby! Razem spróbujemy zastanowić się czego potrzebują by poczuć się dobrze. Połączymy siły, by urządzić dobre osiedle i zadbać o potrzeby mieszkańców i mieszkanek.

Warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 5-8 lat i ich opiekunów towarzyszą wystawie „W poszukiwaniu idei osiedla społecznego”, prowadzi je Katarzyna Witt – historyczka sztuki, edukatorka, animatorka kultury, twórczyni treści dla dzieci i młodzieży, autorka książek.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content