Kategoria:
Grupa wiekowa:
seniorzy, dzieci, młodzież, dorośli
Kiedy:
14.12 czwartek, 19:30
cena:
wstęp wolny


Serdecznie zapraszamy Państwa na Koncert świąteczny w wykonaniu Zespołu Ludowego “Slavovica”, który odbędzie się 14 grudnia 2023 w Sali Widowiskowej Domu Społecznego przy ul.Obozowej 85.

Podczas koncertu zaprezentują się w programie artystycznym dwie grupy.
– Grupa Taneczna będzie prezentować pieśni i tańce górali sądeckich-białych (z Łącka i Kamienicy), orawskich, spiskich oraz zagórzańskich
– Grupa Wokalna wprowadzi nas w klimat świąteczny prezentując kolędy i pastorałki góralskie, oraz ukraińskie i białoruskie.

Czeka na Was również świąteczna niespodzianka przygotowana przez małych artystów z Dziecięcego Zespołu Muzyki Ludowej Żurawie.

Będzie wesoło i świątecznie! Serdecznie zapraszamy!

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content