Kategoria:
Miejsce:
Grupa wiekowa:
dorośli
Kiedy:
14.10 piątek, 18:00
cena:
wstęp wolny


Zapraszamy na spotkanie na ZOOM-ie z lekarką weterynarii, Dorotą Strugałą, która tym razem zdradzi nam jak walczyć z wszelkimi pasożytami, mogącymi uprzykrzyć życie naszym pupilom. Wydarzenie ma charakter sąsiedzki i jest inicjatywą oddolną. Gospodynią Klubu jest wolontariuszka-seniorka: Barbara Kopczyńska. Link do spotkania na stronie wydarzenia na Facebooku.

Dorota Strugała – specjalistka chorób psów i kotów oraz chirurgii, zgłębiała wiedzę w temacie akupunktury, osteopatii dla zwierząt, reiki, dotyku kwantowego. Miłośniczka aromaterapii i zoofarmakognozji psów i kotów. Wiecznie głodna wiedzy, którą wykorzystuje w codziennym prowadzeniu własnej kliniki FIzjo-wet we Wrocławiu.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content