Kategoria:
Miejsce:
Grupa wiekowa:
dorośli
Kiedy:
27.11 niedziela, 17:00
cena:
15 zł

Finał cyklu JEDNOKROTNI, w ramach w którego gościliśmy w Wolskim Centrum Kultury wyjątkowe osobowości polskiej sceny muzyki klasycznej. Artyści w domowej atmosferze Domu Społecznego na Obozowej opowiadają o swojej drodze do sukcesu, razem zastanawiamy się, czy w dzisiejszym świecie istnieją jeszcze “soliści”, rozmawiamy też o społecznej odpowiedzialności muzyki.

Koncert finałowy wykona znakomita młoda pianistka, ZUZANNA PIETRZAK. Jako czternastolatka zadebiutowała z orkiestrą, wykonując Koncert e-moll Chopina, w wieku 18 lat wzięła udział w XVII Konkursie Chopinowskim w Warszawie. Jest laureatką m.in. II nagrody na IV Konkursie im. Teodora Leszetyckiego w Hamburgu, II nagrody na Festiwalu Pianistycznym „Chopinowskie Interpretacje Młodych” w Żychlinie, I nagrody w IV Międzynarodowym Konkursie „Piano Talents” w Mediolanie. Koncertowała w Polsce, Anglii, Niemczech, we Francji, Włoszech, na Litwie, w Maroku i Japonii. JEDNOKROTNA, czyli czym różni się kariera pianistki od kariery pianisty? Jakie są trudy bycia „młodym zdolnym” przez 20 lat artystycznej drogi? Czy cudowne dzieci mają cudowne dzieciństwo?

Rozmowę z artystką poprowadzi Ania Karpowicz.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content