Kategoria:
Grupa wiekowa:
dorośli
Kiedy:
10.03 niedziela, 16:00
cena:
20 zł

Koncert „Gdzie Ty, tam ja…” z repertuarem wykonywanym kiedyś przez Krzysztofa Krawczyka, to ponad godzinny koncert najlepszych przebojów tego Artysty, opatrzony anegdotami z jego życia. Humor, ekspresja i znakomity wokal Mariusza Ostrowskiego, to gwarancja świetnej zabawy i refleksji.

Mariusz Ostrowski jest aktorem teatralnym i filmowym z bogatym doświadczeniem estradowym. Wciela się w postać Krzysztofa Krawczyka, w spektaklu „Chciałem być” Teatru Powszechnego w Łodzi. Akompaniować mu będzie znakomity pianista, kompozytor i aranżer, a także profesor Akademii Teatralnej – Andrzej Perkman.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content