Kategoria:
Grupa wiekowa:
młodzież, dorośli
Kiedy:
03.02 sobota, 20:00
cena:
Bilety 30 / 40 zł

W ramach cyklu Fala dźwięku wystąpi wyjątkowy projekt: Tribute to Siekiera! „Nowa Aleksandria” Siekiery to album który przełamał bariery pomiędzy punk-rockiem a zimną i nową falą. Kierowana przez Tomasza Adamskiego Siekiera do dziś inspiruje artystów w kraju i zagranicą, m.in. w… Ameryce Południowej.
Kultowy album Siekiery „Nowa Aleksandria”, wraz z utworami, które weszły w skład płytowej reedycji albumu, zaprezentują czołowi muzycy trójmiejskiej sceny alternatywnej, yassowej i rockowej. To podróż w czasie do oryginalnych, ponadczasowych brzmień, tekstów oraz kompozycji. Po gorąco przyjętych koncertach w całym kraju, zanim projekt trafi na krajowe festiwale w 2024 roku, można będzie go zobaczyć w atmosferze klubowej, z klimatem rodem z lat 80-tych XX wieku.
Idziemy przez las…bez końca…bum ta ra bum ta rara.

Skład:
Michał Miegoń – Głos, gitara
Michał Młyniec – Gitara basowa
Grzegorz Kurowski – Instrumenty Klawiszowe
Michał Gos – Perkusja

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content