Kategoria:
Kiedy:
25.11 sobota, 19:00
cena:
20/25zł

W ramach cyklicznego wydarzenia ujawnią się aż 3 projekty: Smelczyńska / Śmigasiewicz / Polowanie.

Iza Smelczyńska – tworzy w obrębie eksperymentalnej muzyki elektronicznej. Autorka muzyki do spektakli i słuchowisk. Grała na “ważnych” festiwalach muzyki współczesnej. Również muzykolożka. Interesuje ją ekologia akustyczna, edukacja dźwiękowa oraz różne sposoby słuchania (nie tylko muzyki). Czasami publikuje w prasie muzycznej. W Radiu Kapitał prowadzi audycję “To tego też się słucha”.

Mateusz Śmigasiewicz – kompozytor, artysta dźwiękowy, muzyk. Jego występy na żywo łączą w sobie inspiracje muzyką współczesną, która eksploruje czas i spektrum, awangardową elektroniką oraz praktykami pogłębionego słuchania. Wynikiem tego połączenia jest nasycona barwami, atmosferyczna przestrzeń dźwiękowa, zaprezentowania w formie cyfrowej, post-fortepianowej improwizacji. Polowanie to projekt o nawiązywaniu nieuchwytnej relacji z samym sobą. Muzyczna ilustracja niezwykłych, inspirujących, a niekiedy wyczerpujących momentów, w których emocje i uczucia nieprzerwanie przeplatają się z myślami.

Dźwiękowe naśladownictwo i wnikliwe studium zjawiska ruminacji (łac. “ruminatio”, pl. “przeżuwanie”). Podobnie jak rząd ssaków noszących nazwę Ruminantia, czyli Przeżuwacze, do których należą nie tylko zwierzęta hodowlane, takie jak krowy, owce i kozy, ale również jelenie, żyrafy i antylopy, nieustannie przeżuwamy zawartość naszego umysłu.

Miejsce koncertu: Dom Społeczny ul. Obozowa 85, Warszawa, Wolskie Centrum Kultury

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content