Kategoria:
Miejsce:
Grupa wiekowa:
dorośli
Kiedy:
08.10 sobota, 15:00
cena:
wstęp wolny


Marcin Dymiter (Emiter) porusza się w kręgu elektroniki, field recordingu i muzyki improwizowanej. Tworzy instalacje dźwiękowe, słuchowiska, muzykę do filmów, spektakli teatralnych, wystaw i przestrzeni publicznych.

W ramach Fali dźwięku zagra soundscape set przygotowany specjalnie na tę okazję. Punktem wyjścia jest prezentacja nagrań terenowych w dialogu z akustycznym kontekstem miejsca. Soundscape set jest dźwiękowym „czytaniem” miasta, jego architektury, polemiką z ideą rozrywkowych live setów granych w przestrzeni publicznej. Odnosząc się do kulturowego idiomu dj’a oraz sound systemu, soundscape set przywołuje kategorię dźwięków „nieobecnych” lub takich, które nie przystają do rozrywkowej konwencji. Dorota Porowska – aktorka, reżyserka, choreografka. W ramach wydarzenia zrealizuje z uczestnikami działanie opierające się na obserwacji uczestniczącej polegające na zabawach statystycznych połączonych z antropologiczną analizą wycinka miasta, ćwiczeniach koncentracji, pamięci i konceptualnego sposobu myślenia.

Start: Obozowa 85, spacerem po osiedlu Koło dotrzemy do miejsca wydarzenia.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content