Kategoria:
Grupa wiekowa:
dzieci
Kiedy:
13.10 piątek, 18:00
cena:
20zł (dzieci i dorośli)

Spektakl nawiązuje do klasyki bajek dla dzieci i opowiada historię biednego Rybaka i Złotej Rybki. Akcja przedstawienia osadzona jest w realiach współczesnych, bliskich dzieciom. Pozwala obserwować i aktywnie uczestniczyć w wyborach i decyzjach podejmowanych przez sympatycznego Rybaka.

„Złota Rybka” to bardzo sugestywny i zmuszający do myślenia współczesny moralitet ukazujący konsekwencje, jakie może przynieść zatracenie się w zdobywaniu wciąż nowych dóbr materialnych.
Opowiadana historia pozwala skierować uwagę dzieci na wartości nieprzemijające, takie jak: miłość, lojalność, rodzina, często dziś niedoceniane.
Obserwując dwie różne, bardzo wyraziste postawy Rybaka i Złotej Rybki dzieci mają możliwość dokonania wyboru pomiędzy dobrem, a złem.
Przedstawienie zwraca też uwagę na otaczającą nas przyrodę i szeroko pojętą ekologię. Poprzez interaktywną zabawę, dzieci dowiadują się jak w praktyczny sposób można wpłynąć na poprawę otaczającego nas środowiska naturalnego.

Bajka dla dzieci od 3 lat.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content