Kategoria:
Grupa wiekowa:
młodzież, dorośli
Kiedy:
23.05 czwartek, 19:00
cena:
wstęp wolny


Baby! to dynamiczny żeński zespół muzyczny, który powstał z połączenia talentów trzech wyjątkowych artystek: Diany Singh, Justyny Mosińskiej i Magdy Głowackiej. Każda z nich ma bogate doświadczenie sceniczne oraz liczne osiągnięcia zarówno indywidualne, jak i grupowe, co sprawia, że ich współpraca zaowocowała bogatym repertuarem piosenek własnych już w pierwszym roku istnienia.

Instrumenty perkusyjne Diany, akompaniament Justyny Mosińskiej na kalimbie i skrzypcach oraz gra na gitarze Magdy Głowackiej, tworzą harmonijną mieszankę dźwięków, prowadzonych przez trzy charakterystyczne wokale. Ich pełne pasji i energii występy warto doświadczyć na własnej skórze. Baby! mogą się pochwalić zdobyciem pierwszej nagrody w kategorii Przebój Roku w Warszawskim Plebiscycie Muzycznym 2023.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content