Kategoria:
Grupa wiekowa:
seniorzy
Kiedy:
02.12 piątek, 13:00
cena:
wstęp wolny


To cykl comiesięcznych spotkań dla osób zainteresowanych sztuką, którzy nareszcie, nie mając już wielu obowiązków zawodowych, mają czas na rozwój swoich pasji. „Wszyscy jesteśmy artystami” będzie miało charakter uroczysty i wyjątkowy, trochę też może przedświąteczny? Każda i każdy z nas pokaże swoje dzieło. Zrobimy wernisaż, artystki i artyści powiedzą kilka słów o swoich pracach. Będą oklaski i poczęstunek. Zachęcamy by przynieść coś na wspólny stół.

Prowadzenie: Aldona Doliszna – nauczycielka języka angielskiego, edukatorka i przewodniczka muzealna. Pracowała w szkole, MDK-u i Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Łączy pasje filologiczne z teorią i praktyką sztuki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content