Kategoria:
Grupa wiekowa:
dzieci
Kiedy:
09.12 piątek, 18:00
cena:
bilety: dzieci 20 zł, dorośli 5 zł (bilety dla dorosłych do kupienia w kasie WCK)

UWAGA! Wydarzenie wyprzedane

Zapraszamy na choinkowe popołudnie z Wolskim Centrum Kultury. „Polarna przygoda” to komediowa bajka o przygodach dwóch szalonych pingwinów Bolka i Loli, uwielbiających rock&rolla. Dzieci dowiedzą się, że lód bywa zdradliwy. Bajka pokaże ile dobrych rzeczy zależy od człowieka, żyjącego w zgodzie z przyrodą. Jak ważna jest wiedza o ochronie środowiska i dlaczego warto dbać o planetę. Na zakończenie wszyscy otrzymują kolorowanki nawiązujące do treści bajki, tak aby dzieci na dłużej zapamiętały bajkowe morały. Spodziewana jest także niespodzianka! Z wizytą przyjdzie Święty Mikołaj z workiem prezentów!

Polarna przygoda
Komediowa bajka o przygodach dwóch szalonych pingwinów Bolka i Loli, uwielbiających rock&rolla. Przez swą nierozwagę obudzą polarnego potwora, który okazuje się zwykłym, zaplątanym w śmieci ptakiem. Pojawi się pomocny polarnik, który pomoże mu wyjść z tarapatów. Dzieci dowiedzą się, że lód bywa zdradliwy. Bajka pokaże ile dobrych rzeczy zależy od człowieka, żyjącego w zgodzie z przyrodą. Poruszamy również tematykę dotyczącą problemów ekologicznych naszej planety.

Bilety dla dorosłych w cenie 5 zł do dokupienia w kasie WCK.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content