Kategoria:
Kiedy:
24.11 piątek, 18:00
cena:
wstęp wolny


Spotkanie z kulturą chilijską, które poprowadzi podróżniczka ELŻBIETA WICHROWSKA-JANIKOWSKA, autorka książki “CHILE – wszystkie krajobrazy świata” wydanej przez Sklep Podróżnik.
Elżbieta Wichrowska-Janikowska zabiera nas tym razem w podróż po Chile, kraju rozciągniętym wzdłuż zachodniego wybrzeża Ameryki Południowej. Odkryjemy chilijskie miasta: stołeczne Santiago i barwne artystyczne Valparaiso na wybrzeżu Oceanu Spokojnego. Poznamy suche, księżycowe krajobrazy pustyni Atacama, poprzecinane słonymi jeziorami rozciągającymi się u stóp wulkanicznych stożków. Pojedziemy też do przepięknej krainy jezior i wulkanów, na magiczną wyspę Chiloe i daleko na południe – do krainy fiordów i lodowców.
Po spotkaniu będzie czas na swobodną rozmowę przy chilijskich przysmakach ❤
Wstęp wolny!

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content