Kategoria:
Grupa wiekowa:
dorośli
Kiedy:
20.04 sobota, 19:00
cena:
40 zł w przedsprzedaży i w dniu koncertu

Bolewski & Tubis to wyjątkowy i oryginalny w skali kraju duet, Radosław Bolewski – wokal, perkusja oraz Maciej Tubis – fortepian i syntezator basowy. Ich muzyka określana jest jako wysmakowany balans między jazzem, a muzyką pop w odważnej improwizowanej odsłonie. Duet Bolewski & Tubis ma na koncie doskonale przyjęty projekt „Obywatel Jazz”, poświęcony twórczości Grzegorza Ciechowskiego.

Począwszy od 2021 roku ten repertuar był wykonywany w wielu miejscach Polski, m. in.: Radio 357 czy Dni Grzegorza Ciechowskiego w Toruniu. Zespół wydał także dwie autorskie płyty: Lunatyk (2018) i Bez końca (2020), doskonale przyjęte przez publiczność i dziennikarzy muzycznych. (…) To właśnie koncerty i spotkania z publicznością dają nam najwięcej satysfakcji, a słuchacze mówią, że na scenie tworzymy tyle dźwięków, ile musiałby zagrać kwartet. (…)

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content