Kategoria:
Grupa wiekowa:
dzieci
Kiedy:
13.04 sobota, 15:00
cena:
Wstęp wolny, zapisy

Z czego zbudowane są planety, gwiazdy, meteoryty? Czy są twarde i gładkie, a może chropowate? Jakby to było dotknąć Księżyca? Na warsztatach spróbujemy stworzyć różne kosmiczne obiekty. Każdy będzie samodzielnie odrysowywał kształty i budował ich strukturę. Użyjemy różnych, ciekawych w dotyku materiałów. Na koniec połączymy nasze dzieła w nową galaktykę. Zajęcia będą zabawą artystyczną różnymi materiałami, fakturami i kolorami. Każde dziecko będzie miało własne stanowisko pracy. Stworzymy bezpieczne, spokojne otoczenie, w którym dzieci wraz z rodzicami mogą swobodnie oddać się twórczej zabawie.

Liczba uczestników: 7 osób z opiekunami.

Na warsztaty obowiązują zapisy poprzez formularz

KONTAKT: K.MANIURA@WCK-WOLA.PL.

Czas trwania: 1-1,5 godz.

Wydarzenie odbywa się w ramach „Dni neuroróżnorodności” organizowanych w Wolskim Centrum Kultury, we współpracy z Fundacją Synapsis z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content