Kategoria:
Grupa wiekowa:
dorośli
Kiedy:
23.02 piątek, 18:30
cena:
wstęp wolny


Zapraszamy na przyjęcie z okazji 7. urodzin Otwartej Kolonii. Będzie to spotkanie artystów, koneserów sztuki i wszystkich osób związanych z naszym miejscem.
Prezentowane dzieła sztuki staną się inspiracją dla improwizacji dwójki znakomitych muzyków: Marty Grzywacz i Sebastiana Maca.

Marta Grzywacz – Improwizatorka (głos, fortepian, ruch, słowo), absolwentka i wykładowca Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina. Zdobywczyni tytułu Instant Composer oraz II nagrody w konkursie dla improwizujących kompozytorów organizowanym w ramach festiwalu Transatlantyk. Płyty z jej muzycznym udziałem to między innymi:„Case of surprise” (z Intuition Orchestra), „Witkacy” (z Hashtag Ensemble), „Octobersuite” (z trio RGG oraz Dominikiem Strycharskim i Arturem Majewskim).

Sebastian Mac – Gitarzysta, tworzy w nurcie muzyki eksperymentalnej głównie elektroakustycznej i improwizowanej. Współtwórca albumów z muzyką improwizowaną, autor muzyki do filmów, animacji i teatru.
Zaprezentujemy wybrane prace artystów, których gościliśmy w ubiegłym roku. Będą to:

𝗳𝗼𝘁𝗼𝗴𝗿𝗮𝗳𝗶𝗲
Wojciecha Kuzia,
Elżbiety Nowickiej,
Tomasza Paszkowskiego,
Elżbiety Zawadzkiej;
𝗺𝗮𝗹𝗮𝗿𝘀𝘁𝘄𝗼
Aldony Doliszny,
Anny Hanuszewskiej,
Jerzego Lassoty,
Igi Malinowskiej,
Stanisława Młodożeńca,
Magdaleny Partyki,
Pawła Polaka,
Agnieszki Stando,
Tomasza Stando,
Igora Strojeckiego,
Grupy pod kierunkiem Elżbiety Hołoweńko,
artystów z “Pracowni Ludwiki”;
𝗿𝘇𝗲𝘇́𝗯𝘆
Mirosława Kielaka.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content