Kategoria:


„Zbajtowani do działania” to projekt, który połączył w przestrzeni online wolontariuszy CAM Nowolipie, Wolskiego Centrum Kultury oraz CXIX LO im. Jacka Kuronia.

Zostali oni podzieleni na 9 tandemów senioralno-młodzieżowych. Każdy z nich otrzymał opiekę mentorską oraz środki na realizację mikroprojektu wolontariackiego.

Poniżej zamieszczamy materiały stworzone przez wolontariuszy w ramach projektu.

 

Więcej o projekcie przeczytasz na portalu Ochotników Warszawskich: https://ochotnicy.waw.pl/aktualnosci/582-zbajtowani-do-dzialania

 

Koordynatorzy projektu:
Leszek Nurzyński (WCK)
Dominika Witkowska (CAM Nowolipie)
Sylwia Skowrońska (LO Kuronia)

Opieka merytoryczna:
Angela Zielińska (Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”)

Warsztaty:
Julita Gopsz-Stasiak
Dominika Małocha
Małgorzata Stanowska
Angela Zielińska

Działanie zostało zrealizowane w ramach programu partnerstw instytucji na rzecz rozwoju wolontariatu, finansowanego ze środków m.st. Warszawy w ramach projektu „Ochotnicy warszawscy”.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

Skip to content