Grupa wiekowa:
Dzieci, Młodzież
Kiedy:
13-15 marca 2019

WYNIKI ELIMINACJI:

Szkoła Podstawowa nr 225 im. Jana Gardeckiego

  • Bartosz Stopiński kl.5   II miejsce
  • Piotr Sondej kl.5   II miejsce
  • Michalina Kupis kl.8   II miejsce
  • Łukasz Godlewski kl.4    Wyróżnienie
  • Wojciech Sondej kl.7    Wyróżnienie
  • Natalia Brach kl.8    Wyróżnienie
  • Mateusz Walkowski kl.8   Wyróżnienie
  • Rafał Kosior kl.8    Wyróżnienie

Szkoła Podstawowa nr 94 Lauder – Morasha

  • Maurycy Książkiewicz kl.3      II miejsce
  • Adam Teodorowicz – Zacheja kl.3     II miejsce
  • Mila Ivanova kl.4       II miejsce
  • Iwo Ziemiński kl.3     Wyróżnienie

Prywatne Gimnazjum nr 22 Lauder – Morasha

  • Sara Florczyńska IIIG       II miejsce
  • Miriam Bartosik IIIG         Wyróżnienie

Szkoła Podstawowa nr 139 im. Ludwiki Wawrzyńskiej

  • Gustaw Michoń kl.1     II miejsce
  • Maja Jabnoun   kl.1      Wyróżnienie
  • Hanna Piotrowska kl.2      Wyróżnienie
  • Natasza Kossakowska – Munio kl.3        Wyróżnienie

Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II

  • Miron Trojan – Zakrzewski kl.6   II miejsce
  • Nina Słomska kl.0    Wyróżnienie
  • Wiktoria Koślińska IIIG     Wyróżnienie

Szkoła Podstawowa nr 25 im. Komisji Edukacji Narodowej

  • Iga Mikołajczak kl.3    Wyróżnienie
  • Angela Dudzińska kl.4      Wyróżnienie

Szkoła Podstawowa nr 236 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ireny Sendlerowej

  • Lena Senator kl.0      II miejsce
  • Adam Kokoszkiewicz kl.1    II miejsce
  • Dariusz Paczesny kl.1     II miejsce
  • Krzysztof Pradziadowicz kl.0      Wyróżnienie
  • Gabriela Feliga  kl.1      Wyróżnienie
  • Pola Koźlik kl.1       Wyróżnienie

Szkoła Podstawowa nr 387 im. Szarych Szeregów

  • Julia Mielniczuk IIIG      II miejsce
  • Albert Płatek kl.6     Wyróżnienie

Zespół Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Grażyny Bacewicz

  • Kalina Pawłowska kl.2     I miejsce           Mazowiecki Instytut Kultury
  • Jakub Trawczyński kl.1     II miejsce
  • Adrian Płatek kl.2     II miejsce
  • Zuzanna Hawryluk kl.8      II miejsce
  • Miłosz Jaworski kl.3    Wyróżnienie

Szkoła Podstawowa nr 386 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

  • Pola Rostek kl.0        Wyróżnienie
  • Sara Jarosz kl.5         Wyróżnienie

Wolskie Centrum Kultury

  • Wiktoria Gładzka kl.4      Wyróżnienie

Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Skargi

  • Maciej Rembisz kl.1      I miejsce           Mazowiecki Instytut Kultury
  • Jan Bittel kl.2     II miejsce
  • Adam Rybakiewicz kl.2     II miejsce
  • Gabriela Duczek kl.5    II miejsce
  • Piotr Bittel kl.5       II miejsce

Katolicki Zespół Edukacyjny im. ks. Piotra Skargi

  • Maciej Kantorski kl.IIIG       I miejsce           Mazowiecki Instytut Kultury
  • Katarzyna Czerwonogrodzka kl.7     II miejsce
  • Julia Kalinowska kl.IIIG       II miejsce
  • Hanna Grzanka kl.7      Wyróżnienie
  • Dominika Miecznikowska kl.IIIG     Wyróżnienie    

Szkoła Podstawowa nr 148 im. Hugona Kołłątaja

  • Jagoda Bogdańska kl.1      Wyróżnienie
  • Barbara Kalinko kl.4       Wyróżnienie
  • Julia Dziurdziak kl.8     Wyróżnienie

Szkoła Podstawowa nr 238 im. Christo Botewa

  • Paulina Brogowicz kl.6        I miejsce                       Mazowiecki Instytut Kultury
  • Wiktoria Byczek kl.6         II miejsce
  • Maja Mirska kl.4           II miejsce
  • Amelia Jezierska kl.3       Wyróżnienie
  • Helena Nieścior kl.3         Wyróżnienie
  • Maja Pawska kl.4        Wyróżnienie
  • Mateusz Chodorowski kl.8      Wyróżnienie

Zespół Wolskich Placówek Edukacji Kulturalnej

  • Agata Galicka kl.6      II miejsce
  • Marcin Zarembowicz kl.7      II miejsce

XXXIII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika

  • Kamila Krupa IIIG      II miejsce

Szkoła Podstawowa nr 132 im. Sandora Petofiego

  • Tomasz Kosin kl.1        II miejsce
  • Adela Slisz kl.0          Wyróżnienie
  • Gabriela Dawidczyk kl.1     Wyróżnienie

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >