Kategoria:
Grupa wiekowa:
Dzieci, Młodzież
Kiedy:
14-17 maja 2019

WYNIKI

Jury w składzie:

Przewodnicząca:

  • Teresa Siewierska – Surowiecka – aktorka

Członkowie:

  • Joanna Stefańska – Matraszek – śpiewaczka, pedagog
  • Janusz Tylman – kompozytor, pianista, autor musicali, muzyki filmowej i      teatralnej
  • Sebastian Borkowski – były tancerz baletu Teatru Wielkiego Opery Narodowej

Kryteriami oceny były :

  • dobór repertuaru
  • kultura słowa
  • interpretacja utworu
  • ogólny wyraz artystyczny

Jury w/w składzie postanowiło przyznać następujące wyróżnienia i nagrody:

 

Kategoria solistów 10 – 12 lat

  • Wyróżnienie Anastazja Sakolska z Pałacu Młodzieży
  • III miejsce Magdalena Guzek ze Studia Wokalnego Anny Ozner
  • II miejsce Lila Wassermann
  • I miejsce Gabriela Zalewska z Trele Morele Punkt Kultury

 

Kategoria solistów wokalnych 13 – 17 lat

  • Wyróżnienie : Mateusz Wierzbowski z Pałacu Młodzieży, Julia Ukielska ze Studia Wokalnego Anny Ozner, Aleksandra Makowska ze Studia Wokalnego Anny Ozner
  • III miejsce Martyna Grądzka ze Studia Piosenki Iwony Dołowskiej
  • II miejsce Gabriela Kurzac z Trele Morele Punkt Kultury
  • I miejsce Maja Wassermann
  •  I miejsce Julia Gąsiorkiewicz

 

Kategoria solistów wokalnych 18 – 26 lat

  • Wyróżnienie otrzymują: Michał Turczyński z Okęckiej Sali Widowiskowej Domu Kultury „Włochy”, Filip Rybarczyk z Pałacu Młodzieży
  • III miejsce Marta Majek z Klubu Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych
  • III miejsce Natalia Wysocka z Trele Morele Punkt Kultury
  • II miejsce Natalia Steciuk z Domu Społecznego Wolskiego Centrum Kultury
  • I miejsce Paweł Książek z Klubu Dowództwa Operacyjnego Rodzaju Sił    Zbrojnych

 

Kategoria solistów wokalnych 26 – 30 lat

  • II miejsce Adam Prus
  • I miejsce Agnieszka Janiszewska z Okęckiej Sali Widowiskowej Domu Kultury „Włochy”

 

Kategoria zespołów wokalnych:

  • Wyróżnienie otrzymuje: Zespół wokalny „Bemolki” z Urzędu Dzielnicy Bemowo

Kategoria zespołów taneczno – rewiowego:

  • Wyróżnienie otrzymują: Zespół Tańca Artystycznego i Rewiowego z Artystycznego i Ludowego, Studia Etiuda  w Konstancinie – Jeziorna

 

Kategoria duetów tanecznych:

  • Wyróżnienie otrzymują: Duet Jagienka Kowalska i Oliwia Siarkiewicz ze Studia Tańca Top Art

 

Kategoria zespołów tanecznych 6 – 9 lat

  • III miejsce zespół taneczny „Rex 2” ze Szkoły Podstawowej Nr 187 im. Adama Mickiewicza
  • II miejsce zespół taneczny „Sqładziaki” ze Szkoły Tańca SQŁAD
  • I miejsce zespół taneczny „Rex 4” z Przedszkola nr 182  „Tajemniczy Ogród” i  ze Szkoły Podstawowej nr 187 im. Adama Mickiewicza

 

Kategoria zespołów tanecznych 10 – 12 lat

  • Wyróżnienie otrzymują:, Zespół taneczny  „Mirage 3” z Pałacu Młodzieży, Zespół taneczny „Sqładzikowo” ze Szkoły Tańca SQŁAD
  • III miejsce zespół taneczny „Sqładaki” ze Szkoły Tańca SQŁAD
  • II miejsce zespół taneczny „ Sqładzik” z Klubu Sportowego Zdrowie w Michałowicach
  • I miejsce zespół taneczny „Arte Junior” ze Studia Tańca Top Art

 

Kategoria zespołów tanecznych 13 – 17 lat

  • III miejsce zespół taneczny „Mirage 2” z Pałacu Młodzieży
  • II miejsce  zespół taneczny „Sqład” ze Klubu Sportowego Zdrowie w Michałowicach
  • I miejsce zespół taneczny „Trend Adult” ze Studia Tańca Top Art

 

Kategoria zespołów teatralnych:

  • I miejsce zespół teatralny „Teatrzyk 4/6” ze Szkoły Podstawowej nr 387 im. Szarych Szeregów za spektakl „Miłość niejedno ma imię”

 

Kategoria zespołów wokalnych i chórów:

  • Wyróżnienie otrzymują: Zespół wokalny „Wrzos” z Miejskiego Ośrodka Kultury  im. Aleksandra Kamińskiego „Kamyk” w Pruszkowie
  • III miejsce Chór „Patrium Carmen” z Centrum Kultury w Łomiankach
  • II miejsce zespół wokalny „Seniorki” z Centrum Kultury w Raszynie
  • I miejsce zespół Artystyczny „Kurdesz” z Domu Społecznego Wolskiego Centrum Kultury

 

Kategoria folklorystyczna:

  • I miejsce zespół folklorystyczny „Rybianie” z Centrum Kultury w Raszynie

 

Kategoria solistów wokalnych:

  • Wyróżnienie otrzymują:, Hanna Michalik z Bielańskiego Ośrodka Kultury, Krystyna Krakowiak z Wawerskiego Centrum Kultury Filia Anin
  • III miejsce Zofia Olejnik
  • III miejsce Barbara Ostrowska
  • II miejsce Grażyna Troniarz z Centrum Kultury w Raszynie
  • I miejsce Ewa Gapon z Wawerskiego Centrum Kultury Filia Anin

 

Kategoria taneczna:

  • II miejsce zespół taneczny „Rondo” z Klubu Piaski Warszawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej
  • III miejsce zespół taneczny „Evitki” z Centrum Kultury w Łomiankach

 

Kategoria kabaretu i monologu:

  • II miejsce Kabaret Zadra z Wawerskiego Centrum Kultury Filia Anin za prezentacje „Jak nie dziś , to kiedy?”
  • I miejsce dla Zespołu Kabaretowego z Wawerskiego Centrum Kultury, Filia Anin za monolog „Pierścionek”

W pozostałych kategoriach dla wszystkich wykonawców i zespołów przyznano dyplomy za udział – do odbioru podczas koncertu laureatów.

KONCERT LAUREATÓW

Program Koncertu Laureatów XXXIX Przeglądu Amatorskich Zespołów Artystycznych 09 czerwca 2019r. w Domu Społecznym Wolskiego Centrum Kultury ul. Obozowa 85

  • Wręczenie nagród i podsumowanie XXXIX Przeglądu Amatorskich – 15:00 – 15:45
    Zespołów Artystycznych
  • 1. Maja Wassermann – 15:50 – 15:53
  • 2. Julia Gąsiorkiewicz – 15:54 – 15:59
  • 3. Gabriela Zalewska z Trele Morele Punkt Kultury – 16:00 – 16:03
  • 4. Zespół Kabaretowy z Wawerskiego Centrum Kultury Filia Anin – 16:05 – 16:15
  • 5. Paweł Książek z Klubu Dowództwa Operacyjnego R.SZ. – 16:16 – 16:20
  • 6. Agnieszka Janiszewska z Okęckiej Sali Widowiskowej Domu Kultury „Włochy” – 16:21 – 16:24
  • 7. Ewa Gapon z Wawerskiego Centrum Kultury Filia Anin – 16:25 – 16:30

Wykonawców prosimy o potwierdzenie udziału w koncercie.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >