Kategoria:
Grupa wiekowa:
Dorośli, Seniorzy, Dzieci, Młodzież

Zapraszamy do udziału w interdyscyplinarnym konkursie „Wolność kocham i rozumiem” w ramach Projektu „Moja Wola – Centrum Dialogu Społecznego” finansowanego z Budżetu Partycypacyjnego 2018; w kategoriach: plastyka, literatura, film, fotografia.

Konkurs skierowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych zarówno reprezentujących placówki kultury, oświaty, jak i do osób indywidualnych z województwa mazowieckiego.

Prace konkursowe należy dostarczyć do dnia 12 listopada 2018 r.

Główne cele konkursu to: podniesienie poziomu wiedzy w zakresie poszanowania prawa oraz demokracji, wzbudzenie zaufania do integracji społecznej, pogłębienie wiedzy na temat problemów społecznych i możliwości ich rozwiązywania, wzrost motywacji do świadomego i aktywnego uczestnictwa w życiu publicznym i odpowiedzialności za nie, a także uwrażliwianie na kwestie wolności i praw człowieka oraz kształtowanie postaw obywatelskich.

„Moja Wola – Centrum Dialogu Społecznego” – to projekt służący aktywizacji i integracji społeczeństwa. To działanie w kierunku budowania społeczeństwa obywatelskiego, uświadamiania Mieszkańcom jak demokracja przekłada się na ich codzienne życie i jak mogą uczestniczyć w życiu społecznym w swojej dzielnicy i poza nią.

Pobierz regulamin

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >