Zapraszam do obejrzenia galerii kwiatów z foamiranu – plastycznej pianki, którą można dowolnie kształtować pod wpływem temperatury i siły dłoni. Przy pomocy niewielkiej ilości sprzętu i dużej cierpliwości można stworzyć fantazyjne lub bardzo realistyczne kwiaty. Są one piękne, trwałe i mogą być wykorzystywane do robienia bukietów, kompozycji kwiatowych, broszkek, wianków, ozdób do włosów. W naszej pracowni są ulubioną dekoracją pisanek i bombek o czym można się przekonać zaglądając do galerii: PASJONATA NA ŚWIĘTA oraz PASJONATA PRACOWNIA RĘKODZIEŁA. Foamiran łączy w sobie  pasję ogrodniczą, florystyczną oraz miłość do rękodzieła i pozwala cieszyć się pięknymi kwiatami przez cały rok.

Każdy nauczyciel ( instruktor) ma swojego mistrza, tych wszystkich kwiatów nie byłoby, gdyby nie Lina Shvets, uraińska mistrzyni tej techniki i jej warsztaty i kursy w których miałam przyjemność uczestniczyć.

Dla tych, którzy mają ochotę spróbować zrobić broszkę z foamiramu zapraszamy na tutorial, który już wkrótce zostanie opublikowany na stronie WCK.

Zapraszam serdecznie, Jolanta Czerwonogrodzka, instruktor pracowni rękodzieła Pasjonata

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content