Pracuje w Dziale Imprez i Impresariatu przy produkcji różnego rodzaju wydarzeń  artystycznych  w siedzibach Wolskim Centrum Kultury oraz wydarzeń tworzonych we współpracy z Urzędem Dzielnicy Wola m.st. Warszawy. Zajmuje się budowaniem programu i organizacją imprez, koncertów i spektakli w Amfiteatrze WCK w Parku Sowińskiego. Zorganizowała i wyprodukowała przez lata wiele znaczących imprez, koncertów i spektakli teatralnych m.in.:  Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny ”Warsfolk”, Ogólnopolskie Turnieje Tańca Towarzyskiego „Wiwat wakacje!”, Warszawski Festiwal Szantowy, Wolskie Zdarzenia Kabaretowe, cykl koncertów „Weekend z klasyką”. Od lat zaangażowana w teatralną działalność edukacyjną. Prowadzi autorskie zajęcia i warsztaty teatralne dla dzieci, dorosłych i nauczycieli.

Absolwentka Wydziału Wiedzy o Teatrze Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie i Podyplomowych Studiów Menadżerskich dla twórców i animatorów kultury na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada również dyplom aktora-lalkarza, występuje w Teatrze Lalka w Warszawie.

Wyróżniona odznaką Zasłużona dla Warszawy oraz Brązowym Medalem Zasłużony Kulturze − Gloria Artis.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

Skip to content